HODNOTENIE TRÉNEROV, NAJLEPŠÍCH HRÁČOV PO ZÁPASE.

Pobedim - Miklovič Oliver,

Potvorice - Veselý Patrik

Zostava Pobedim Miklovič O., Gono L., Vajsábel M., Pomajbo L., Sedláček P., Mrekaj M., Lukáč B., Makara D., Gono M ., Dudášik P., Dudášik D.,

Náhradníci - Zelenák M.

Úvodné minuty zápasu priniesli dosť veľkú nervozitu oboch mužstiev a aj fanúšikov, ktorá postupne upadla, ale aj tak celý zápas sprevádzali menšie konflikty medzi hráčmi . Hostia herne prevyšovali domácich v oboch polčasoch. Úvodný gól padol v 24-minúte po faule v šestnástke domáceho hráča. Potvorice sa ujali vedenia 0:1 , keď strelcom pokutového kopu bol Pagáč Andrej.

V druhom polčase sa bojovné mužstvo domácich snažilo o vyrovnanie, čo sa im mohlo podariť v 70-minúte tiž pokutovým kopom, ale Dudášik David nastrelil iba tyč. Hráčom druhého polčasu bol domáci brankár Miklovič Oliver, ktorý zneškodnil viac tutoviek hostí a zabránil väčšiemu gólovému rozdielu v zápase.

Nový tréner domácich Ľuboš Zervan bol aj napriek prehre s bojovným výkonom obmeneného kádra s celkovým priebehom zápasu spokojný.

Majstrovský zápas 17:00hod. Pobedim - Vrbovce 4:2