Majstrovský zápas 17:00hod. Pobedim - Vrbovce 4:2

góly: Pobedim  -2X Gono M., Vakoš D. Kováč M.

HODNOTENIE TRÉNEROV, NAJLEPŠÍCH HRÁČOV PO ZÁPASE.

Pobedim - Gono M.,

Vrbovce - Kuchta J.

Zostava Pobedim Miklovič O., Gono L., Vajsábel M.,, Sedláček P, Lukáč B., Makara D., Gono M ., Dudášik P., Dudášik D.,

Prvý polčas bol herne vyrovnaný. Do 20min. zahodili obe mužstvá po jednej vyloženej gólovej šanci. domáci sa ujali vedenia po rohovom kope, keď lopta v šestnástke presne padla na nohu Dávidovi Vakošovi 1:0. O sedem minút pridal druhý gól po pekne umiestnenej strele k žrdi Mical Gono 2:0. Hostia upravili polčasový výsledok gólom na 2:1, keď strelcom gólu bol Jozef Petruľa. V 60min. druhého polčasu bolo vyrovnané. Po chybe domácej obrany dal na 2:2 Richard Škoda. Obe mužstvá chceli zápas otočiť vo svoj prospech. Šance boli na jednej aj druhej strane. Ale boli to domáci ktorým sa podarilo zápas priviesť do úspěšného konca gólmi Michala Gona 3:2 a Mateja Kováča z penalty v 90min. 4:2.

Majstrovský zápas 17:00 hod. Kostolné - Pobedim  (sa neodohrá).

Majstrovský zápas 17:00 hod. Kostolné - Pobedim (sa neodohrá).

Majstrovský zápas  17:00hod.  Pobedim - Potvorice 0:1

Majstrovský zápas 17:00hod. Pobedim - Potvorice 0:1