Hodový-Majstrovský zápas 16:00 hod. Pobedim - Dolné Srnie 3:1

góly: Pobedim  -

góly: Dolné Srnie -

Zostava Pobedim - Hajdin M., Rusnák K., Vido A. Udvorka M., Kováč M., Dudášik P., MikLáš P., Salviany Ch., Vakoš D., Zervan Ľ., Gono .,

Náhradníci - Lukáč B., Mrekaj M., Bušík O.,Miklovč O

V úvode stretnutia sa uskutočnila minúta ticha za zosnulého funkcionára ObFZ TN Otu Nedvěda a následne rozhodca Revay zahájil hodový majstrovský zápas pred početnou diváckou kulisou, krotý mal od úvodu svižné tempo. V 11.min kapitán domácich M.Kováč presnou prihrávkou medzi obrancov našiel M.Gona, ktorý skúsene preloboval brankára, 1:0. Hráčom Dol.Srnia to chuť do hry nezobralo. A keď v 26.min P.Dudášik netrafil bránu, z protiútoku sa robinzádou vytiahol brankár M.Hajdin. Keď druhú šancu nepremenili ani Dudášik a Gono, udrelo na opačnej strane. Domáci zahrali rukou a z pokutového kopu sa nemýlil hosťujúci R.Malíček, 1:1. A keď ešte vydarenú strelu D.Vakoša bravurne vyrazil brankár hostí, skončil sa polčas remízou. Hneď po prestávke skvelý prienik K.Rusnáka nepretavil gólovo L.Zervan. V ďalších šanciach sa nepresadili D.Vakoš, M.Gono a B.Lukáč. V 72.min. už nariadený pokutový kop premenil M.Gono, 2:1. Hostia zbrane nezložili, ale o desať minút neskôr rozohral brankár M.Hajdin cez pol ihriska presne do behu M.Gonovi, ktorý skvelý výkon v zápase potvrdil svojim druhým gólom na konečných 3:1 .