muži 14:00 hod. Pobedim - Zemianské Podhradie 9:1

Pobedim - Zemianské Podhradie 9:1              1.pol. 5:0              diváci: 100

hlavný rozhodca: -  Kahún

1 asistent rozhodcu - Osuský

2 asistent rozhodcu -

————————————————————————————————

góly:  Pobedim – 4x Gono M., 2x Adamus A., Feranec M., Foltýn R., Husáre L.

góly: Zemianské Podhradie - Janeček T.

Zostava Pobedim -  Miklovič O., Gono Ľ., Priadka J., Svičin M., Pomajbo L., Priadka J., Feranec M., Husár L., Mikláš P., Kohutovič D., Luštík M.,

Náhradníci - Olbert M., Adamus A., Mrekaj M., Pavlovič M., Foltýn R.

Zostava Zemianské Podhradie Poláček M., Lehotský M., Katrinec M., Zámečník D., Helík M., Mitánek Ľ., Staňo R., Janeček T., Profieta M., Pospíšil D., Katrinec Š.

Náhradníci - Zámečník P.

V horúcom pocasi sme si poradili so súperom zo Zemianského Podhradia bez väčších problémov. V prvom polčase postupne naši zaťažili konto súpera piatimi gólmi a o víťazovi bolo viac-menej rozhodnuté. V druhom polčase sa hosťom po chybe v domácej obrane podarilo znížiť ale postupne sme prebrali opraty zápasu naspäť do svojich rúk a pridali ďaľšie 4 kusy.

Odčinili sme tak prehru 6:0 z minulého týždňa a napravili skóre. Negatívom zápasu bolo zranenie domáceho Patrika Mikláša, ktorého musela so zraneným kolenom odviezť záchranná služba.