Po 28 rokoch opäť dorast v Pobedime !!!

Po troch rokoch diskusií sme sa odhodlali založiť dorastenecké mužstvo. Chlapci ktorí končili v žiackej kategórii sa vždy pýtali trénerov či nezaložíme v Pobedime dorast. Lenže nie všetci hráči ktorý končili v Pobedime pokračovali v dorasteneckých družstvách v ďalších kluboch. Preto sme sa založeniu mužstva dorastencov bránili. Ale v tomto roku sa situácia zmenila a chlapci nás presvedčili že už je dostatok Pobedimských mládencov ktorí by mohli hrávať za dorast vo svojej rodnej obci a dokonca by sa k nim pridali ich kamaráti s okolitých dedín kde nemajú dorsatenecké družstvo.

Trenerskú a realizačnú pomoc prisľúbili Roman Joštic, Pavol Vakoš, Ivan Pätnický, Jozef Petráš.

V sezóne 2017/2018 budú súpermi našich dorastencov mužstvá Podolia, Krajného, Brezovej p. Bradlom, Potvoríc, Novej Vsi nad Váhom, Bziniec pod Javorinou a Moravského Lieskového.

Chlapcom želáme veľa úspechov a veľkú divácku návštenoasť na domácich zápasoch, ktoré by sa mali hrávať v sobotu.

U19 dorast  17:00 hod. Očkov/Podolie - Pobedim 5:1

U19 dorast 17:00 hod. Očkov/Podolie - Pobedim 5:1