Pobedim - Kálnica 4:4         1.pol. 3:1 diváci: 120

hlavný rozhodca: -   Matúš

1 asistent rozhodcu -  Zelieska

2 asistent rozhodcu -

————————————————————————————————

góly:  Pobedim – 1:0 Luštík M., 2:0 Kohutovič D.,  3:1 Luštík M. (11m), 4:1 Husár L.

góly: Kálnica  –  2:1 Šicko M., 4:2 Dedík M. (11m), 4:3 Važan A., 4:4 Hladký M.

Zostava Pobedim :  Kyselica O., Obuch M., Foltýn R., Herák V., Gono Ľ.,  Kohutovič D., Havrlent G., Husár L., Makara G., Luštík M., Žitnanský T.,

Náhradníci: Pomajbo L., Dudášik P., Toráč R.,

Zostava Kálnica : Šick J., dedík M., Unčík l., Kukučka L.,  Mordin M., Bolech J., Hladký M ., Šicko M., Važan M., Važan A., Doboš E.

Náhradníci: : Kunda M., Ivana M., Hladký M., Uher E., Režní T.

Na úvad zápasu sme si uctili pamiatku zosnulého trenéra Palka Kusovského, minútou ticha. Po tomto spomienkovom akte sa začal zápas v rýchlom tempe. Prvý sa tešili domáci po góle Luščíka v 6.min. V 20.min. si nabehol na výbornú prihrávku Kohutovič a s prehľadom zakončil - 2:0. Hostia zvýšili aktivitu a vsietili gól 2:1. Po niekoľkých minútach mali domáci možnosť 11.m kopu, Lušcík sa nemýlil- 3:1. . Zdalo sa byť rozhodnuté, po prestávke pridal domáci Husár gól na 4:1.  Ale domáci poľavili, hostia zabojovali a postupne vyrovnali na 4:4.  Záver zápasu priniesol nervozitu a niekoľko šancí na oboch stranách, no výsledok sa už nezmenil.

žiaci 10:30 hod. Pobedim - Horná Streda 6:1

žiaci 14:30 hod. Beckov -Pobedim 3:3