Spoločné ukončenie jesennej časti sezóny 2017/2018.

FK1925 Pobedim oficiálne ukončil jesennú časť sezóny 2017/18, posedením v Pobedimskej svadobke. Pred večerným posedením sa v športovom areáli odohral exhibičný futbalový zápas medzi zmiešanými mužstvami zložených zo žiakov, dorastencov a mužov. Bolo to príjemné spestrenie a pobavenie sa futbalom. V podvečer sa všetci hráči, tréneri, funkcionári, starosta obce a pozvaný hostia stretli na oficiálnej časti, na ktorej si zúčastnení vypočuli príhovory a zároveň sa mohli zapojiť do nasledujúcej debaty. Potom nasledovala voľná zábava. FK Pobedim ďakuje všetkým, ktorí sa o chod klubu starali, podporovali ho a tak sa podieľali na tom, v akých podmienkach a že vôbec sa v našej obci futbal hrá. V neposlednom rade ďakujeme aj fanúšikom a priaznivcom, ktorí vytvárali zápasovú atmosféru pre naše všetky tri mužstvá. Ďakujeme.

uk1.JPG
uk2.JPG