Pobedim - Polianka 3:1           1.pol. 0:0            diváci: 110

góly:  Pobedim – 1:0 Luštík M.,  2:1 Gono M.,  3:1 Luštík M

Zostava Pobedim -  Miklovič O., Kohutovič D.,Hevier J.,  Gono M., Vido A.,  Makara G., .,Škamla P.,  Gono Ľ., Husár L., Adamus A., Luštík M.

Náhradníci - Mrekaj M., Uran N., Olbert M., Pavlovič M., Holubec M., Žitňanský T.

Zostava  Polianka - Mazíny ., Kovačiny., Gajdošík . Bortel N., Sládek M., Svinkásek Ľ.(k), Kováčiny R., Černáček J., Šimko M, Micalička M. Zguriš P.,

Náhradníci - Čěpko V., Malek L.,  Zmeko M., Svinkásek M.

Prvý polčas stretnutia bol obojstranne plný nepresností, v úvode a v závere ozdobený superšancami pred oboma bránami. A keďže ostalo len pri šanciach (nájazd hostí skvelým výbehom zmaril O. Miklovič), skončil sa polčas 0:0. Hneď v úvode druhého dejstva vyššia útočná aktivita domáceho tímu vyústila v úvodný gól - autorom bol kapitán M.Luštík, 1:0. Hostia vyrovnali v 72. min. po peknej rozohrávke zo stredu ihriska, z ľavej strany presne zakončoval J. Černáček, 1:1. V závere strhli domáci víťazstvo na svoju stranu a po zásluhe zvíťazili. M.Gono z pravej strany presne mieril, 2:1 a o chvíľu neskôr prihral kapitánovi Luštíkovi na jeho druhý gól v stretnutí, 3:1 !