góly: Pobedim  - 3x Dudášik P., BUšíK o.

HODNOTENIE TRÉNEROV, NAJLEPŠÍCH HRÁČOV PO ZÁPASE.

Pobedim - Dudášik P.

Krajné - Klimek P.

Zostava Pobedim - Hajdin M., Rusnák K. Sedláček P., Udvorka M., Vido A., Dudášik P., Bušík O, Gono., Salviany Ch., Hlbocký J.,

Náhradníci - Lukáč B. Mrekaj M., Žitňanský T., Pomajbo L., Miklovič O

Do posledného zápasu sezóny domáci vstúpili aktívne a po pekných kombinačných akciách bolo už v 11.minúte 2:0 keď sa dva krát presadil Dudášik. Potom sa k slovu dostali aj hostia a niekoľko krát pohrozili za čo im bolo odmenou zníženie stavu po skrumáži sa najlepšie zorientoval Drška a z blízky znížil na 1:2. Počas hernej prevahy hostí sa domácim podarilo po rohovom kope zvýšiť na 3:1 po zakončení Bušíka. Začiatok druhého polčasu sa podobal začiatku zápasu a domáci zatlačili súpera pred 16-ku a vytvorili si niekoľko šancí. Za zmienku stojí nepremenený pokutový kop Dudášika, čo si však vynahradil v 75.minute keď zavŕšil svoj hatrick a uzavrel skóre dnešného stretnutia na 4:1. Domáci sa po záverečnom hvizde tešili z konečného 3.miesta čím si splnili svoje predsezónny ciel.