HODNOTENIE TRÉNEROV, NAJLEPŠÍCH HRÁČOV PO ZÁPASE.

Pobedim - Vido A.

Beckov - Keléš A.

Zostava Pobedim - Hajdin M., Rusnák K. Sedláček P., Udvorka M., Vido A., Dudášik P., Bušík O, Gono., Salviany Ch., Hlbocký J., Havrlent G.,

Náhradníci - Lukáč B. Mrekaj M., Žitňanský T., Pomajbo L., Miklovič O

Domáci po svadobnej noci podali obetavý výkon a s kvalitným súperom uhrali nerozhodný výsledok.. V prvom polčase boli hostia častejšie pri lopte a pekne kombinovali, za čo išli zaslúženie do vedenia po góle Hrabovského, 0:1. Ďalšiu ich šancu zneškodnil dobre chytajúci M.Hajdín. Do druhého polčasu domáci hru zjednodušili a začali si vytvárať príležitosti. Hostí zachránila tyč po strele B.Lukáča, neskôr chýbali centimetre po strele Ch.Salvianiho, ale napokon sa domáci dočkali, keď v skrumáži zahral hosťujúci obranca rukou a nariadený pokutový kop nekompromisne premenil čerstvý mladoženáč kapitán A.Vido. 1:1 ! Dnes chceli obidve mužstvá zvíťaziť, no napokon si body rozdelili.

Majstrovský zápas 14:30 hod. Lubina Kopanice - Pobedim  1:0

Majstrovský zápas 14:30 hod. Lubina Kopanice - Pobedim 1:0

Majstrovský zápas 14:30 hod. Brezová p.B. - Pobedim 2:2