Majstrovský zápas 14:30 hod. Pobedim - Nová Ves n.V. 2:1

hlavný rozhodca: Sileš

1 asistent rozhodcu: Malík

2 asistent rozhodcu: Stračiak

góly: Pobedim  - 1:0 Žitňanský T., 2:1 Salvioany Ch.

góly: Nová Ves n.V. - Jambor I.

Pobedim - Vido A.

Nová Ves n.V - Jambor I.

ZOSTAVA POBEDIM - MIKLOVČ O., RUSNÁK K., VIDO A., UDVORKA M.,Žitňanský T., DUDÁŠIK P., SALVIANY CH., BUŠÍK O, SEDLÁČEK P., GONO . LUKÁČ B.,

NÁHRADNÍCI - Pomajbo L., Peténiy F.,

ZRANENÍ HRÁČI - Zervan Ľ., MIKLáš P., Vakoš D., Kováč M.

Stop červená karta - Hajdin M., Mrekaj M.,

Domácí pokračujú v nepresvedčivých výkonoch, napriek tomu dnes súpera dokázali poraziť. Góly padli po rýchlych akciách z krídelných priestorov, keď sa presadili za domácich Žitňaský a Salviany. Hostia kontrovali pohotovým zakončením Jambora. Zápas rozhodla najkrajšia akcia, keď po osi Dudášik - Vido presný center zakončil volejom Salviany. Záverečný tlak hostí už zmenu skóre nepriniesol a tak tri body ostali v Pobedime. Súčasťou majstrovského zápasu bola slávnostná udalosť. Predseda ObFZ Trenčín Ivan Gróf a sekretár zväzu Tomáš Vaňo odovzdali pamätné plakety pri príležitosti životného jubilea za dlhoročnú aktívnu činnosť v prospech futbalu a športu. Ocenenými boli tréner Michal Krajčovič, generálny manažér klubu Miloš Miklovič a hlavný usporiadateľ klubu Róbert Vajer.

Majstrovský zápas 14:30 hod. Brezová p.B. - Pobedim 2:2

Majstrovský zápas 17:00 hod. Dolné Srnie - Pobedim 4:2